Nr katalogowy: 16

Walery ELJASZ RADZIKOWSKI (1841-1905)

Nr katalogowy: 16

Na przełęczy, 1884

akwaforta, papier; 16 x 10,5 cm (odcisk płyty);
sygn. na płycie l. d.: WE 1884?