Nr katalogowy: 413

Adam HANCZAKOWSKI (ur. 1971)

Nr katalogowy: 413

Constellatio, 2013

olej, płatki złota, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: Adam Hanczk.