Adam HANCZAKOWSKI (ur. 1971)
Nr katalogowy: 413
Constellatio, 2013
olej, płatki złota, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: Adam Hanczk.
sygn. p. d.: Adam Hanczk.