Nr katalogowy: 414

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 414

Spotkanie II, 2014

akryl, płótno; 89 x 129 cm;
sygn. i dat. p.d.: CHYL ' 14
Cena oferowana 25 000 zł