Victor VASARELY (1908-1997)

302
Kompozycja technika mieszana, goffrage, papier;
38 x 27 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

303
Akt w Galerii, 2010 monotypia, linoryt, papier szary;
44 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
60,5 x 46 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 100 zł

JAN LEBENSTEIN (1930-1999)

304
Bez tytułu litografia barwna, papier jasnoszary (ze znakiem wodnym La Nuova Foglio);
47 x 66,5 cm (wymiar kompozycji), 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

305
Bez tytułu, 1973 litografia barwna, papier (ze znakiem wodnym La Nuova Foglio);
70 x 49,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

306
Piramida, 2007 monotypia, linoryt, papier;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

307
Pejzaż, ok. 1970 ołówek, papier;
22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

308
Rysunek wielowarstwowy, 2004 ołówek, papier; 21 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis l. d. (ołówkiem):
Cena wywoławcza. 700 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

309
Bez tytułu - l, 1955-1956 tusz lawowany, ołówek, papier milimetrowy;
58 x 36 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

310
Kompozycja surrealistyczna, 1948/49 piórko, tusz, tusz lawowany, papier;
28,5 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

311
Chopin, 2010 tusz, papier;
45 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

312
Kamerdyner, 1982 tusz, akwarela, papier;
21,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 100 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

401
Płótno gwasz, papier;
53,5 x 39 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

402
Poster gwasz, papier,
55,5 x 40, 5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

403
Pigalle, 1971 tusz, kredka, pastel, papier;
51 x 42 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

404
Narodziny przedmiotów XX, 1997 olej, płótno; 120,5 x 140 cm;
sygn. l. d.: Jan Tarasin 97
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

405
Kompozycja geometryczna, 1956 olej, płótno; 65,5 x 80,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Ł. 56
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

406
Góruje technika własna (olej), płótno;
55,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

407
Akt siedzący, 1958 olej, płótno, 64,5 x 50 cm;
na odwrocie napis: JERZY NOWOSIELSKI 1958
Cena wywoławcza. 50 000 zł
Cena oferowana 38 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

408
Martwa natura z rybami, 1954 olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (ur. 1924)

409
Głowa, 1959 olej, płótno; 81,5 x 65 cm;
sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

410
Fioletowa, 1986 olej, płótno;
50 x 72,5 cm;
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

411
Totem nr 15 z cyklu "Totemy żoliborskie" olej, płótno;
130 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

412
Światło drzewa IV, 1965 technika własna (olej), płyta;
122 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jerzy TCHóRZEWSKI (1928-1999)

413
Narodziny ognia, 1962 olej, płyta; 60 x 76,5 cm
sygn. p. d.: TCHóRZEWSKI
Cena wywoławcza. 58 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

414
Budujemy dom, 1968 olej, płótno; 96,5 x 130,5 cm;
sygn. p. d. WODYŃSKI
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Eugenia SKWARCZEWSKA (1891-1981)

415
Przy pracy olej, płótno,
85 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Urszula BROLL (ur. 1930)

416
Kompozycja przemysłowa, 1956 olej, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 23 000 zł
Cena oferowana 18 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

417
Kompozycja, 1977 technika mieszana (collage, olej), płótno; 50 x 64 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Teresa Rudowicz/ 1977 r
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1914-2001)

418
Kompozycja strukturalna, 1964 technika własna, olej, płótno; 51 x 81 cm;
sygn. p. d.: Paklikowska-Winnicka
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

419
Bez tytułu, 1965 technika mieszana (collage, olej), płótno; 46,5 x 67 cm;
sygn. i opisany przez autorkę pracy na odwrocie:
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

420
Kompozycja, 1982 technika własna (olej, włókno szklane), płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI / 1982
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

421
Pejzaż olej, płótno; 55 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: P.Taranczewski
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Celina OCZKOWSKA (1930-2014)

422
Ustica olej, płótno; 40 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: C. Oczkowska, na odwrocie na krośnie malarskim napis: NR. 63
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

423
Przestrzenie Babiogórskie - Zawoja, 1998 olej, płótno; 54 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: JAN ŚWIDERSKI
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

424
Martwa natura na zieleni, 1991 olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)

425
W pracowni, 1988 olej, płótno; 62 x 70 cm;
sygn. l. d.: H.Cent-Michalska
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

426
Zimowy Teatr, 1962 olej, płótno; 95 x 72,5 cm
sygn. i dat. p. d.: WK 62
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur.1937)

427
Jesień w polu olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

428
Królowa gepardów akryl, olej, płótno; 59 x 46 cm
sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 29 000 zł
Cena oferowana 21 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

429
Magellan malarz wiozący myśl pantareizmu do domu aukcyjnego, 2014 akryl, płótno;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

430
EDO - Autoportret, 2006 akryl, płótno; 24,5 x 18,5 cm;
na odwrocie napis autorski, na płótnie: 2006. / E. DWURNIK / = EDO = / XII.07; na krośnie malarskim: NR: XXIII. 279. / = 3847 =
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

431
Porsche - Tiger, 2013 olej, płótno;
70 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Paweł PORADA (ur. 1985)

432
Płacząca, 2013 olej, płótno; 80,5 x 70,5 cm;
sygn. na odwrocie długopisem: Paweł Porada / - 2013-.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Janusz EYSYMONT (1930-1991)

433
W południe, 1975 akryl, płótno; 54 x 74,5 cm
sygn. i dat. p. d: Janusz Eysymont 75
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Wacław GIBASZEK (ur. 1953)

434
Kompozycja olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Bolesław OLESZKO (1934-2014)

435
Miasteczko, 1987/1999 olej, płótno; 94,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ob 87;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

436
A.R.C.H.E. - Taniec, 2014 akryl, płótno;
100 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Włodzimierz FINKE (ur. 1945)

437
Akt, 2011 collage, papier;
38 x 48 cm (w świetle oprawy autorskiej);
Cena wywoławcza. 3 800 zł