Nr katalogowy: 419

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 419

Bez tytułu, 1965

technika mieszana (collage, olej), płótno; 46,5 x 67 cm;
sygn. i opisany przez autorkę pracy na odwrocie: