Nr katalogowy: 432

Paweł PORADA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 432

Płacząca, 2013

olej, płótno; 80,5 x 70,5 cm;
sygn. na odwrocie długopisem: Paweł Porada / - 2013-.