Nr katalogowy: 422

Celina OCZKOWSKA (1930-2014)

Nr katalogowy: 422

Ustica

olej, płótno; 40 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: C. Oczkowska, na odwrocie na krośnie malarskim napis: NR. 63