Nr katalogowy: 158

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 158

Portret młodej kobiety, 1948

olej, płótno; 91 x 70,5 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński / 1948
Cena oferowana 9 000 zł