Nr katalogowy: 157

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 157

Dropie

olej, płótno, 74,1 x 58,8 cm (malatura 73 x 58,8 cm)
sygnowany u dołu po prawej: JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1886