Nr katalogowy: 159

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 159

Portret kobiety z kapeluszem,1928

olej, płótno; 100,5 x 82 cm
sygn. i dat. l. d.: nieczytelnie / 28