201
Tancerka drewno polichromowane;
wys. 79 cm; Włochy?, XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

202
Popiersie kobiety w typie secesyjnym Niemcy, odlew według pracy nierozpoznanego
rzeźbiarza o monogramie „F. R.”, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Walentyna SULIKOWSKA (1899-1963)

203
Łuczniczka, ok. 1960 brąz odlewany, patynowany, podstawa czarny granit,
wys. całość: 65 cm, postaci: 59 cm;
sygn. na podstawie: W. Sulikowska
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Paul PONSARD (1882-1915)

204
Akt kobiety, ok. 1910 brąz, wys. 64 cm
sygn. na podstawie Paul Ponsard
Cena wywoławcza. 6 000 zł

205
Anioł adorujący drewno lipowe, ślady polichromii,
wys. całkowita 97 cm;
Śląsk; lala 40. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

206
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, złocone;
wys. ok. 37 cm;
Małopolska, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

207
Para główek - putta drewno polichromowane, złocone dł. ok. 24 cm;
Małopolska, 2. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

208
Para aniołów drewno lipowe, polichromowane i złocone,
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)

209
Akt kobiecy marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Amedeo GENNARELLI (1881-1943)

210
Popiersie młodej kobiety z lirą alabaster, podstawa marmurowa, wys. 24 cm;
na podstawie ryte: GENNARELLI AMEDÉO;
Włochy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

ŁÓDŹ KALISKA (rok powstania: 1979)

301
La Strico II, 1989/2006 fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
30 x 39,5 cm (w świetle oprawy); wydruk autorski,
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Anna ISSAIEFF (ur.1991)

302
2 Birds x 3, 2008 fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
29 x 39 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

303
Energetyk z serii: Niech sczezną mężczyźni, 2009 fotografia barwna, papier fotograficzny;
40 x 151 cm;
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

304
Monotypia +, 2013 monotypia, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza),
65,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Victor VASARELY (1908-1997)

305
Kompozycja technika mieszana, goffrage, papier;
38 x 27 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

306
Monotypia +, 1999 monotypia, linoryt, papier;
80 x 60 cm (wymiar arkusza),
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

307
Kręgi, 1975 serigrafia, papier;
38 x 27 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

308
Dwie strefy, 2008 serigrafia, papier;
72,5 x 51,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

309
Szkice twarzy długopis, papier;
29 x 21 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

310
Spirala, 2003 ołówek, papier;
29 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Małgorzata RUDOWICZ de RUDEE (ur. 1956)

311
Dominika - projekt do litografii:De Nouveau Art Nouveau VIII, 2010 ołówek, tusz litograficzny, kredka litograficzna,
lawowanie, papier; 31 x 23,5 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Daniel MRÓZ (1917-1993)

312
Ilustracja do "Bajki robotów" Stanisława Lema piórko, tusz, papier;
30,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Daniel MRÓZ (1917-1993)

313
29,5 x 21 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

314
Akt, 2004 tusz (marker), papier;
31 x 23 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

315
Demon zatracenia, 1967 ołówek papier;
21 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

401
Dachy szare, 1994 pastel, papier;
38 x 27,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

402
Wędrówka, 1946 pastel, papier brązowy;
29 x 39 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

403
Bez tytułu gwasz, papier;
40,5 x 33,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

404
Szatan, 1963 tusz, akwarela, papier;
48 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1914-2001)

405
Kompozycja strukturalna, 1964 technika własna, olej, płótno;
51 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

406
Kompozycja geometryczna, 1956 olej, płótno;
65,5 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Urszula BROLL (ur. 1930)

407
Kompozycja olej, płótno;
135 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

408
Komandor, ok. 1960 olej, płyta; 74 x 35 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie; autorska dedykacja: KOCHANYM BARDZO E.I S. JAGUER`OM - T. oraz nalepka Konserwatora Zabytków
Cena wywoławcza. 57 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (ur. 1924)

409
Głowa, 1959 olej, płótno; 81,5 x 65 cm;
sygn. śr. d.: JACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 8 000 zł

410
Pan - R.V.BL olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. u dołu po środku: E. Markowski
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

411
Martwa natura z rakiem i rybą, 1997 olej, płótno;
65 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

412
Pejzaż olej, płótno;
55 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

413
Kompozycja olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

414
Obiekt zoomorficzny, 1960 technika mieszana tektura;
99 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Włodzimierz FINKE (ur. 1945)

415
Krzywa wieża, 2005 olej, akryl, płyta;
125 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Józef JAREMA (1900-1974)

416
G1 - Relief 5, 1974 technika własna, płyta;
116 x 86 cm;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jerzy ĆWIERTNIA (1928-2009)

417
Bez tytułu - Trzy gracje, 2008 olej, płótno;
110 x 149,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Władysław JACKIEWICZ (ur.1924)

418
Akt, 2005 olej, płótno;
150 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

419
Noc listopadowa, l. 50-te XX w. olej, płótno,
81 x 101 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

420
Ruiny zamku - z cyklu: Tragedia Warszawy, 1958/1970 technika mieszana (tempera, olej),
płótno; 137 x 110 cm;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Przemysław PABUDZIŃSKI (1948-1996)

421
Horyzont, 1994 olej, płyta; 64,5 x 109 cm;
sygn. i dat. l. d.: PABU 94
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

422
Dyptyk - Void, Void II, 2014 litografia, płótno;
45 x 55 cm (wymiar pojedynczej pracy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Adam JAŚKIEWICZ (ur. 1975)

423
Bez tytułu, 2014 relief, tektura;
38 x 19,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 200 zł