Nr katalogowy: 408

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 408

Komandor, ok. 1960

olej, płyta; 74 x 35 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie; autorska dedykacja: KOCHANYM BARDZO E.I S. JAGUER`OM - T. oraz nalepka Konserwatora Zabytków
Cena oferowana 45 000 zł