715
Taca owalna
srebro próby 1 (950) z głową Minerwy cechowane;
waga 1400 g. Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 200 zł
718
Lichtarz jednoświecowy
cecha państwowa wybijana po 1963), waga 144 g.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
720
Komplet do kawy
srebro złocone próby 916 cechowane, waga 811 g.
St Petersburg (Leningrad), Lieningradskaja
Juwielirno- Czasowaja Fabrika, 1958-1968
Cena wywoławcza.
4 300 zł
801
Pierścionek z szafirem
złoto pr. 0.585 ,
masa całkowita 8.200 g
masa całkowita 8.200 g
Cena wywoławcza.
7 600 zł
6 000 zł
803
Kolczyki z perłami
złoto pr.0.750, masa całkowita 5.870 g
Cena wywoławcza.
3 400 zł
807
Bransoleta z motywem floralnym
złoto 14 ct, masa całkowita 14.050 g
Cena wywoławcza.
5 700 zł
809
Zegar art deco
drewno, lakier, metal niklowany;
Niemcy?, lata 30./40. XX w.
Niemcy?, lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
811
Kufelek
szkło przeźroczyste, mosiądz; wys. 16 cm;
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
812
Wędrowcy
kość rzeźbiona; wys. 18,5 cm;
Japonia, XX w.
Japonia, XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 000 zł
813
Naczynko z figurką pieska Fo
toczona i rzeźbiona bryła ametystu;
Chiny, XX w.
Chiny, XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
815
Kartusz herbowy
brąz, odlew złocony, grawerowany;
wys. 64 cm, szer. 57 cm, głęb. 6,5 cm.
Niemcy, XIX w.
Niemcy, XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
817
Kałamarz
marmur, brąz złocony, mosiądz;
wys. 12,3 cm; podstawa 17,6 x 13,8 cm.
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
819
Kinkiet dwuramienny, elektryczny, w typie Ludwika XVI
brąz, mosiądz złocony; szkło;
wys. 67 cm, szer. ca 35 cm, głęb. 47 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
2 900 zł
821
Ikona - „Matka Boska Włodzimierska”, w okładzie
Rosja, Petersburg, probierz Aleksander Iljicz Jaszinow;
złotnik Peter Uhrwäder, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 900 zł
824
Ikona - „Matka Boska Trójręczna”
tempera na desce, odwrocie z wyżłobieniami dłutem;
Rosja, XIX w.
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza.
4 900 zł
829
Szabla napoleońska, francuskich szwoleżerów, wz. AN XI, w pochwie
Manufaktura w Klingenthal, 1812.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
833
Dywan
bawełna merceryzowana, z jedwabnym połyskiem;
284 x 154 cm.
Bliski Wschód?, Indie?, XX w.
284 x 154 cm.
Bliski Wschód?, Indie?, XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
837
Lustro ścienne
tafla lustrzana, drewno rzeźbione, złocone, malowane;
wys. 127,5 cm, szer. 98 cm, głęb. 15 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
839
Stołek ogrodowy z dekoracją kwiatową
tzw. semi-porcelain (odmiana porcelany angielskiej);
USA, Maddock’s Works Royal Porcelain, Trenton,
New Jersey, 1893-1929.
New Jersey, 1893-1929.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 800 zł
840
Tondo dekoracyjne
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 900 zł