Nr katalogowy: 203

Walentyna SULIKOWSKA (1899-1963)

Nr katalogowy: 203

Łuczniczka, ok. 1960

brąz odlewany, patynowany, podstawa czarny granit,
wys. całość: 65 cm, postaci: 59 cm;
sygn. na podstawie: W. Sulikowska