Nr katalogowy: 409

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 409

2 + Lampa -1, 1989

olej, płótno; 130,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: E. Markowski
Cena oferowana 55 000 zł