Nr katalogowy: 423

GRUPA ŁÓDŹ KALISKA (rok powstania: 1979)

Nr katalogowy: 423

Instrukcja zabijania sztuki w hołdzie Andy Warholowi dla pieniędzy, 2007

technika mieszana, płótno; 97 x 122 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŁÓDZ KALISKA 2007;