Nr katalogowy: 131

Kazimierz LASOCKI (1871-1952)

Nr katalogowy: 131

Akt młodzieńca

olej, sklejka; 48 x 31 cm;
sygn. l. d.: K. Lasocki
Cena sprzedaży 3 500 zł