Nr katalogowy: 130

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 130

Azalia pontyjska, 1948

olej, tektura; 60 x 50 cm;
sygn. z prawej strony po środku: a. Karpiński / a. Karpiński (słabo czytelny) / 1948