Nr katalogowy: 132

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 132

Marzenie

olej, tektura; 48,5 x 68,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. g.: StŻurawski.
Cena oferowana 4 600 zł