Nr katalogowy: 126

Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)

Nr katalogowy: 126

Motyw miejski [Ulica Mostowa]

olej, płótno; 72,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: K Mackiewicz