Nr katalogowy: 125

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 125

Portret córki artysty z alegorycznymi postaciami

olej, płótno,
98 x 143 cm;
sygn. l.d.: J. Malczewski