Nr katalogowy: 127

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 127

Kościoły św. Wojciecha i Mariacki w Krakowie

olej, tektura;
50 x 25 cm;
sygn. l. d.: Ign Pinkas