Nr katalogowy: 102

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Nr katalogowy: 102

Widok na Kolumnę Zygmunta i Stare Miasto, przed 1939

piórko, tusz, akwarela, papier;
26 x 32 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski