Nr katalogowy: 101

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Nr katalogowy: 101

Kościół Św. Anny w Warszawie, przed 1939

akwarela, ołówek, papier; 28 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski