Nr katalogowy: 103

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 103

Błogi stan, lata 50. XX w.

piórko, tusz, akwarela, papier;
24 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: maja