206
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. ok. 49 cm;
Małopolska, 1 poł. XVIII w.
Małopolska, 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł
208
Pieta
drewno lipowe polichromowane, wys. 52 cm;
Polska, koniec XVIII - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
210
Trójca Święta i Święta Rodzina
drewno twarde (bukszpan ?) częściowo złocone, 13 x 13,5 cm.
Śląsk (?), 4 ćw. XVII w.
Śląsk (?), 4 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Nr katalogowy302
Bez tytułu, 2005
litografia barwna, papier;
50 x 70 cm (arkusz);
50 x 70 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Nr katalogowy304
W dolinie faraonów
litografia, papier;
44 x 57,5 cm (kompozycja); 57 x 71 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy306
Monotypia+, 2010
monotypia, papier;
44 x 32,5 cm (kompozycja), 60 x 46 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stanisław MŁODOŻENIEC (ur.1953)
Nr katalogowy308
Billie songs blues, 1982
długopis, kredka, papier;
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy310
Tanatos, 1947
ołówek, papier;
27 x 23 cm;
27 x 23 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy312
Pierwszy dzień świąt przy stole, 1960
tusz, papier;
17,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
500 zł
Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Nr katalogowy314
Spotkanie, 2011
akryl, papier;
39,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Urszula BROLL (ur. 1930)
Nr katalogowy401
Kompozycje abstrakcyjne
dwie prace we wspólnej oprawie;
olej, tektura;
olej, tektura;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Roman SIELSKI (1903-1990)
Nr katalogowy403
Pejzaż
olej, tektura; 18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem p. d.: R.S. (cyrylicą);
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy405
Kompozycja, 1964
gwasz, papier,
70 x 100 cm;
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Nr katalogowy407
Martwa natura z cytrynami, 1989
olej, płótno;
81 x 100 cm;
81 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Nr katalogowy409
Ogrodzenie klasztoru - Wieś Święta Katarzyna, 1952
olej, płótno;
46 x 61 cm;
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Witold FRYDRYCH (1916-1970)
Nr katalogowy411
Kompozycja, 1961
olej, płótno;
100 x 80 cm;
100 x 80 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy413
Płock, nr 183 z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX), 1980
olej, płótno, 73,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p.d.: 80. E. DWURNIK;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Nr katalogowy415
Łąka II, 1979
akryl, płótno; 67 x 90 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
sygn. p. d.: Dominik;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)
Nr katalogowy417
Bez tytułu, 1966
technika własna, olej, płótno;
100 x 79,5 cm;
100 x 79,5 cm;
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Szymon URBAŃSKI (ur.1963)
Nr katalogowy419
Ha, Ha, 1988
olej, płótno; 157 x 120 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI 88 "HA, HA"
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Jerzy ĆWIERTNIA (1928-2009)
Nr katalogowy421
Bez tytułu (Trzy gracje)
olej, płótno;
54 x 73,5 cm;
54 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy423
Projekt plakatu - Coppélia
akryl, olej, płótno; 40,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)
Nr katalogowy425
A.R.C.H.E. - Taniec, 2004
olej, płótno;
73 x 65 cm
73 x 65 cm
Cena wywoławcza.
2 600 zł