Nr katalogowy: 146

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 146

Mieczysław Gąsecki z przyjacielem siedzący przy stole - Dysputa 1921

olej, płótno; 58 x 68 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: 1921 J. Malczewski