Nr katalogowy: 145

Olena KULCZYCKA (1877-1967)

Nr katalogowy: 145

Na plaży w Yport, 1908

olej, tektura; 38,5 x 55,5 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: Kulczycka/ Yport - France 1908