Nr katalogowy: 147

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 147

Modlitwa Arabów na pustyni, 1945

olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1945;