Nr katalogowy: 217

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Nr katalogowy: 217

Na polowaniu z chartami, 1858

olej, płótno, 38,5 x 53,5 cm; sygn. po środku (na kamieniu): F. Sypniewski/ 1858