Nr katalogowy: 216

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 216

Ułani i dziewczyna, 1928

olej, tektura, 36,5 x 49 cm; sygn. p. d.: Jerzy Kossak/ 1928