Nr katalogowy: 218

Wojciech KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 218

Żołnierz z koniem, 1933

olej, tektura, 49,5 x 40 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1933