Nr katalogowy: 129

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 129

Studium z Borysławia, 1887

olej, sklejka, 26 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Borysław/ Tadeusz Rybkowski