Nr katalogowy: 128

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 128

Portret kobiety w zielonej sukni

olej, płótno; 66 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: Z.PRONASZKO