Nr katalogowy: 130

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 130

Autoportret, 1968

olej, płyta; 60,7 x 40,8 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman / 1968