Stanisław FRENKIEL (1918-2001)

401
Hiszpański gitarzysta, 1976 gwasz, papier; 42 x 29 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Frenkiel 1976
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

402
Ukrzyżowanie olej, papier;
41,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jerzy I Lidia SKARŻYŃSCY

403
Projekt kostiumu do postaci z opery „Bal maskowy” G. Verdiego, 1977 ołówek, tusz, akwarela, tektura;
48,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

404
Akt I, 1995 collage, pastel, papier;
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

405
Wielki grzyb i eksplozja w obserwatorium, 1979 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
29 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

406
Kwiaty w wazonie gwasz, papier,
32 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

407
Macierzyństwo pastel, papier;
54,5 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

408
Bez tytułu, 1993 pastel, papier;
80 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

409
Poronin z cyklu „Akwarele z Bukowiny”, 1981 gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Andrzej SADOWSKI (ur. 1946)

410
Rzym - Teatro di Marcello, 1984 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
47 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Bohdan Tadeusz URBANOWICZ

411
(1911-1994) Kompozycja IV, 1959
pastel, gwasz, papier;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Hans VANDERSTOK, XX w.

412
Port, 1957 pastel, papier jasnobrązowy;
34 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

413
Kompozycja gwasz, papier naklejony na płytę;
16,5 x 16,5 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

414
Warcaby z Mondrianem, 2013 technika własna, akryl, płyta;
70,5 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Mirosław HOCHLINGER, Konstanty MACKIEWICZ

415
Kompozycja I, 1983 olej, płótno; 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ / M HOCHLINGER;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

416
Pejzaż z chmurami, 1998 olej, płótno,
60 x 74,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

417
Pejzaż z Pułtuska, 2012 olej, płótno;
65 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

418
Pejzaż, 1977 akryl, płótno;
81 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

419
Kwiaty, 1983 olej, płótno;
55,5 x 46,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

420
Widok na Kopiec Kościuszki olej, płótno;
44,5 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

421
Pejzaż zimowy olej, płótno;
54,5 x 69,5cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

422
Kwiaty, 1966-68 olej, płótno,
81 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Timur Petrovich NOVIKOV (1958-2002)

423
Bez tytułu technika mieszana, tkanina;
173 x 135,5 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Aleksey KOZIN i Oleg MASLOV

424
Mężczyźni, 1986 technika mieszana, płótno;
212 x 153 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

425
Bez tytułu, 2005 olej, płótno;
20 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Kamila SITAK (ur.1985)

426
Pilot, 2012 akryl, płótno;
81 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Krzysztof PATALAS (ur.1961)

427
Prześwit, 2008 akryl, płótno;
55, 5 x 38,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

428
Cisza, 2011 olej, akryl, tusz, płótno;
140 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)

429
Akt na fotelu, 2012/13 akryl, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

430
Romeo i Julia, 2010 olej, płótno;
85 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 8 500 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

431
P-1971-2704, 1971 akryl, płótno; 43,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Witold-K
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

432
Miasteczko, 2005 olej, płótno;
81 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

433
Pejzaż szary, 2011 olej, płótno;
30 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Daniel DE TRAMECOURT (ur. 1950)

434
Generał, 1989 olej, płótno;
80,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jolanta JOHNSSON (ur. 1955)

435
Jedna sytuacja, 2011 olej, płótno;
170 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

436
Dwa profile, 2013 olej, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Leonas STRIOGA (ur. 1930)

501
Kompozycja, 1975 drewno,
wys. 96 cm (wymiar całkowity);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

GINO, XX w.

502
Kobieta brąz, podstawa stalowa?;
wys. całkowita: 81,5 cm (wymiar całkowity);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

503
Tors brąz;
wys. 14,5 cm ( na kamiennej postawie);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

601
Koszyczek szkło szafirowe, opalowe, malowane złotem;
Czechy, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

602
Paterka szkło półprzeźroczyste, opalowe, jasno-malachitowe,
malowane złotem i srebrem;
Czechy, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

603
Dzban szkło iryzujące, nitkowane; kompozycja metali;
Czechy, w typie Loetz-Witwe, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

604
Butlik z motywem kwiatów i ptaszków szkło opalowe, cyna; farby emaliowe żółte,
czerwone, niebieskie i brązowe;
Niemcy, pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

605
Wazon z motywem cierni szkło warstwowe, powlekane, szlifowane;
barwniki proszkowe; Francja, St. Denis,
firma August J. F. Legras, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

606
Przeciągający się kot Polska, Ćmielów, lata 1942-1944. wyciski Polski walczącej: PW
Cena wywoławcza. 800 zł

607
Spaniel porcelana, farby naszkliwne z natrysku
i ręcznie podmalowane;
Polska, Ćmielów, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

608
Tancerka Polska, Katowice, wytwórnia porcelany Steatyt
Zbigniewa Buksowicza, lata 60. / 70. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

609
Pierrot i dziewczyna Austria, Wiedeń, wytwórnia fajansu F. Goldscheidera,
model Josefa Kostiala z ok.1919/20, powtórzenie
późniejsze - okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 3 900 zł