Nr katalogowy: 155

ZYGMUNTOWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 155

Odpoczynek ułanów

olej, płótno; 55,5 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: ZYGMUNTOWICZ