Nr katalogowy: 154

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 154

Kawaleria jedzie, 1925

olej, tektura; 69 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski /
1925 / Warszawa