Nr katalogowy: 156

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 156

Sanie, 1925

olej, tektura; 36 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Cz. Wasilewski 1925r