Nr katalogowy: 153

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 153

Orka, po 1900

olej, tektura; 16,5 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: JOZEF CHEŁMOŃSKI