Nr katalogowy: 133

Alicja HOHERMANN (1902-1943)

Nr katalogowy: 133

Bukiet kwiatów, 1942

olej, tektura; 27 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Alice Hohermann 42