Nr katalogowy: 134

Kazimierz LASOCKI (1871-1952)

Nr katalogowy: 134

Krowy na pastwisku, 1946

olej, sklejka; 50 x 77 cm;
sygn. i dat. l. d.: K. Lasocki 1946 r