Nr katalogowy: 132

Hipolit LIPIŃSKI (1846-1884)

Nr katalogowy: 132

Portret mężczyzny, 1869

olej, tektura; 56,5 x 38,3 cm;
sygn. końcówką pędzla p. d.: HLipiński / 20/IX 69