Nr katalogowy: 120

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 120

Nad jeziorem

akwarela, papier; 23,8 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Żurawski (ołówkiem)