Nr katalogowy: 121

Walentyna Symonowicz-Mierzejewska (1911-1989)

Nr katalogowy: 121

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: W. Symonowicz