Nr katalogowy: 119

G. T. SCHMIDT, XIX w.

Nr katalogowy: 119

Para obrazów

na rysunku Juliusza KOSSAKA (1824-1899)
Polskie wesele, W dzień targowy
akwarela, gwasz, papier, ok. 18 x 27 cm;