Nr katalogowy: 404

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 404

Bez tytułu, 1989

olej, karton; 97 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: FS 1689