Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

101
Barki litografia, papier, 82 x 50 cm (arkusz); sygn. p. d.: TadŁapiński
Cena wywoławcza 1 400 zł

Yaroslaw KACHMAR (ur. 1955)

102
Enigmatyczna figura, 1999 sucha igła, papier, 15,2 x 9,8 cm; opisany u dołu: t.dry point 2/5; sygn. i dat. p. d.: Y. Kachmar 99
Cena wywoławcza 660 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

103
Transmutacja XVIII, 1987 grafika barwna, karton, 22 x 16,7 cm (wymiar kartonu); sygn. p. d.: J. Kraupe 1987;
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

104
Zapisy, 2006 serigrafia, papier, 52 x 67,5 cm (odbitka); sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 06
Cena wywoławcza 3 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

105
Bez tytułu, 2009 monotypia, papier, 49,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: "Unikalna monotypia +" 1/1. 2009
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

106
Akt tusz, papier, 27,5 x 18 cm; sygn. u dołu: Jerzy Nowosielski / KRAKÓW
Cena wywoławcza 2 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

107
Akt, 1997 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

108
Łódź - praca ze szkicownika artysty ołówek, papier, 20 x 29,3 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JModzelewski
Cena wywoławcza 1 500 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

109
Karnawał - scena plenerowa, 2008 tusz, papier, 70 x 50 cm; dat. i sygn l. d.: 2008 / K. Bereźnicki /
Cena wywoławcza 3 000 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

110
Pimpek jest chory, 1980 akwarela, papier, 28 x 19,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: Panek; dat. p. g.: 14. XI. 80.
Cena wywoławcza 1 300 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

111
4 prace: Szatan, Obrzęd, Senator, Menuet 1963; tusz, akwarela, papier, 48 x 26,5 cm; sygn. i dat. p. d.: T.B. 63
Cena wywoławcza 28 000 zł

Zbigniew ŁAGOCKI (1927-2009)

201
Aerotica XII fotografia czarno-biała, brom, papier na tekturze, 36,5 x 49,5 cm; opisana (piórem)
Cena wywoławcza 1 800 zł

Bronisław SCHLABS (1920 - 2009)

202
T2 6/58 fotografia czarno-biała, technika własna, papier, 30 x 40 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jan SAUDEK (ur. 1935)

203
Bez tytułu fotografia czarno-biała, brom, papier, tonowanie, 12 x 12 cm; sygn. p.d.: JAN SAUDEK
Cena wywoławcza 25 000 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

204
Bez tytułu, przed 1959 fotografia czarno-biała, brom, papier, 38,5 x 28,5 cm; opisana (piórem, kredką) oraz trzy pieczątki
Cena wywoławcza 1 000 zł

Janusz CZARNECKI

205
Bez tytułu, l. 50. XX w. fotografia czarno-biała, brom, papier, 19 x 19 cm; na odwrocie pieczątka autorska
Cena wywoławcza 300 zł

Leopold FISCHER (1902-1978)

206
Bergwald, l. 60. XX w. fotografia czarno-biała, technika autorska (tzw. metoda Fischera), papier, 33 x 51 cm
Cena wywoławcza 500 zł

Wellington LEE (ur. 1920)

207
Winter garden, l. 60. XX w. fotografia barwna, technika autorska, papier, 33 x 51 cm; opisana (piórem, ołówkiem)
Cena wywoławcza 500 zł

Gerhard MIKULASCHEK

208
Little farm, l. 60. XX w. fotografia barwna, technika autorska, papier, 27,5 x 36 cm;
Cena wywoławcza 400 zł

Raimo GAREIS

209
Old barque, l. 60. XX w fotografia barwna, technika autorska, papier, 29 x 38,5 cm; opisana (tuszem?)
Cena wywoławcza 300 zł

Monika SOLORZ (ur. 1974)

301
Skoczek 1, 2001 technika mieszana, olej, płótno, 91 x 201 cm sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza 5 000 zł

Marek SUŁEK (ur. 1963)

302
W kontekście szarości akryl, fotografia, płótno, żywica epoksydowa, 100 x 81 cm;
Cena wywoławcza 1 800 zł

Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)

303
Bezprzewodowo 4, 2008 akryl, płótno, 60 x 120 cm
Cena wywoławcza 2 500 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

304
Bez tytułu akryl, płótno, 148 x 148 cm
Cena wywoławcza 6 000 zł

305
Drzewo, 1988 olej, płótno, 60 x 60 cm; sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz '88
Cena wywoławcza 3 300 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

306
Dezintegracja baśni, 2009 akryl, płótno, 80 x 80 cm; sygn. i dat. l. d.
Cena wywoławcza 3 000 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

307
Spotkanie, 2009 technika mieszana, papier, 38 x 88 cm sygn. l. d.: R. GANCARZ SPOTKANIE
Cena wywoławcza 1 800 zł

Ilona HERC (ur. 1972)

308
Klocki olej, akryl, płótno, 35 x 50 cm; sygn. p. d.: Ilona Herc;
Cena wywoławcza 800 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

309
Eutanazja niedobrowolna żadna, 2009 olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 6 000 zł

Mariusz KRUK (ur. 1952)

310
Bez tytułu, 2009 olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 10 000 zł

311
Kinderheim 5, 2002-2004 tempera, płótno 55 x 38 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 21 000 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

312
Drzwi z trzema kłódkami, 2008 olej, płótno, 81,5 x 38 cm; sygn. p. g.: KUFKO
Cena wywoławcza 2 200 zł

Hanna PYRZYŃSKA-PIŁAT (ur. 1957)

313
Jem, 2008 akryl, płótno, 80 x 40 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 2 200 zł

Daniel KRYSTA (ur. 1976)

314
US-244, 2007 technika mieszana, płótno, 110 x 55 cm
Cena wywoławcza 2 500 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur.1972)

315
Capra Ibex, Capricorn in Purple, 2008 akryl, płótno, 100 x 100 cm (każdy z obrazów); opisane na odwrocie
Cena wywoławcza 19 000 zł

Magdalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)

316
Malwa czarna, 2004 olej, płótno, 98,5 x 48 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 2 800 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

317
Pejzaż zimowy, 1979 akwarela, papier, 24 x 39 cm; sygn. p. d.: Duda Gracz 1979.
Cena wywoławcza 8 000 zł

Jerzy SIENICKI (1928 - 2000)

318
Pejzaż, 1991 gwasz, papier, 25 x 35 cm; sygn. i dat. p. d.: J.Sienicki 91 Ostrowik
Cena wywoławcza 3 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

319
Starówka - chmury, 2006 olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. p. d.: STARÓWKA, E.DWURNIK 06
Cena wywoławcza 9 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

320
Cena wywoławcza 14 000 zł

321
Rysunek feministyczny, 1993 pastel, papier szary, 31 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: FS 1693
Cena wywoławcza 6 000 zł

322
Powszechne ukrzyżowanie, 1991 pastel, papier w kolorze czarnym, 66 x 136 cm; sygn. i dat. l. g.: FS 1691, poniżej tytuł pracy
Cena wywoławcza 30 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

323
Relief błękitny, 1980 technika własna, 44 x 44 cm; sygn. na odwrocie: "1980 / H. Stażewski"
Cena wywoławcza 13 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

324
Kompozycja z kołem olej, płyta pilśniowa, 90,5 x 90,5 cm; sygn. l. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza 6 300 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

325
Bez tytułu, 2003 technika własna, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
Cena wywoławcza 19 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

326
CXCIV, 1965 olej, płótno, 135 x 100,5 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 280 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

327
Nr 5, 1976 technika własna, kolaż, papier, 49,5 x 34 cm; sygn. u dołu: B.KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza 10 000 zł

328
Nr 7, 1978 technika własna, papier, 29 x 21 cm; sygn. i dat. u dołu: B.KIERZKOWSKI / 1978
Cena wywoławcza 5 000 zł