Nr katalogowy: 111

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

Nr katalogowy: 111

4 prace: Szatan, Obrzęd, Senator, Menuet

1963; tusz, akwarela, papier, 48 x 26,5 cm; sygn. i dat. p. d.: T.B. 63